ششمین نشست کتابخوان به مناسبت روز کارمند | بلاگ

ششمین نشست کتابخوان به مناسبت روز کارمند

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

2-  کتاب پشت میز رضایت بنشینید،نویسنده نجیب الله نوری . ارائه دهنده: هرمز اقبالی

اگر احساس می کنید به اندازه کارتان حقوق دریافت نمی کنید ،اگر رییس و سرپرست با شما رفتار مناسبی ندارند، اگر در اداره شما به کارمندان احترام نمی گذارند، اگر در اداره شما بین کارمندان عدالت برقرار نیست، اگر دراداره شما ارتقای شغلی وجود ندارد، اگر احساس می کنید که حجم کار شما زیاد است ، اگر نوع کار شما دشوار و سخت است ، اگر کار شما یکنواخت و کسل کننده است ، اگر کارشما با رشته تحصیلی تان متناسب نیست ، اگر فکر می کنید کار شما ارزش اعتبار چندانی ندارد ، اگر از همکارانتان راضی نیستید، اگر محل کارشما شلوغ و پرسروصداست، اگر احساس می کنید که منزلت و ارزش شما از کارتان بالاتراست، اگر در محل کارخود آرامش ندارید، ....توصیه می کنیم حتما این کتاب را بخوانید.

3-کتاب رفتارهای آرام بخش ، نویسنده امیرملک محمودی و...ارائه دهنده:سروش صیدی

کتاب رفتارهای آرام بخش ، آموزه‏های اسلامی درباره اهمیت «آرامش» و امید و نشاط روحی است که در 9 فصل ارائه شده است. نویسندگان با هدف شناخت علل «اضطراب» و نگرانی و افسردگی به معرفی راه‏های کسب موفقیت و پشتکار و جدیت می‏پردازند. در این خصوص تکنیک‏ها و تمرین‏هایی به عنوان ابزار و اصول و شیوه‏های کاربردی اعتماد به نفس و رسیدن به آرامش و نشاط پایدار با استناد به «آیات» و «روایات» و سیره معصومین بیان شده است. همچنین تکنیک‏های دستیابی به آرامش در اجتماع، زندگی فردی، زندگی خانوادگی و محیط کسب و کار و در ارتباط مؤثر با دیگران معرفی شده است.

 

4-کتاب چگونگی پاداش دهی به کارکنان و تشویق آنان، نویسنده دانا دیپ روز.ارائه دهنده: علیرضا همتی

این کتاب از مجموعه کتاب‌های فنون مدیریت و شیوه‌های پاداش دهی به کارکنان به تفصیل بیان می‌کند .چکونگی ایجاد فضای مطلوب برای کارکنان و شرح شیوه‌هایی که به کارآمدی کارکنان می‌انجامد از دیگر مطالب کتاب به شمار می‌آید. در این کتاب آمده است، مدیران موفق مدیرانی هستند که زحمات و دستاوردهای کارکنان را ارج می نهند. وبه شیوه های مختلف آنها را تشویق می کنند، آنان در محیط کار فضایی به وجود می آورند تا کارکنان از کارشان لذت ببرند. و احساس رضایت کنند.پیامد این امر همانا فزونی کیفیت کار و انگیزه کارکه به کارآمدی کارکنان می انجامد.  

5-کتاب نظام روابط کار، نویسنده سیروس فخری . ارائه دهنده : علیرضا فتاحی

این کتاب شامل سه فصل با موضوعات کار،محیط فراسازمانی و درون داد نظام کار و محیط درون سازمانی، و فرآیند برون داد نظام روابط کارمی پاشد.برای ایجاد محیط سالم کار و مناسبات معقول انسانی ، مدیران باید مجهز به ایمان ، اخلاق حسنه و دانش وسیع از چگونگی رفتارهای انسان باشند. یکی از مشکلات سازمان های کشور شناخت ناکافی و ناقص آنها از استعدادها و نقاط ضعف کارکنان است.

6-کتاب کسب و کار، نویسنده مارک ورنون . ارائه دهنده :مسعود حیدر بیگی

کتاب حاضربه عنوان منبعی در حیطه ی مدیریت به توضیح و توصیف مفاهیم کلیدی در این حوزه پرداخته و مرجعی رابرای مطالعه در اختیار خوانندگان آن قرار می دهد. مجموعه مفاهیم این کتاب شامل موضوعاتی در حوزه های عام مدیریت، بازرگانی، بازاریابی، مدیرت مالی، اقتصاد، رفتارسازمانی، مدیریت تولید و ....می شود.


برچسب‌ها: ششمین نشست کتابخوان, روز کارمند ششمین,کتابخوان,مناسبت,کارمند,...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : شنبه 8 مهر 1396 ساعت: 10:16