اختتاميه جشنواره رضوي كتابخانه اي ، کتابخانه ی عمومی پیامبراعظم (ص) | بلاگ

اختتاميه جشنواره رضوي كتابخانه اي ، کتابخانه ی عمومی پیامبراعظم (ص)

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

جشنواره رضوی با اهداف اشاعه و ترویج فرهنگ رضوی، ترویج مبانی عملی سیره ائمه معصومین، رشد فضائل اخلاقی و ترویج وتوسعه فرهنگ کتابخوانی برگزار گردید.

در مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی از بین برگزیدگان استانی از خانم حورا فرهادی در بخش کتابدار و خانواده کتابدار، خانم الهه نوری در بخش نوجوان، آقای رضا گویا و خانم سارینا میری، در بخش خانوادگی ، از کتابخانه عمومی پیامبراعظم (ص) برگزیده و تقدیر گردید. و در مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره کتابخوانی ;کتابخانه ای رضوی که با حضور شرکت کنندگان، و برگزیدگان همراه با والدین و اعضای کتابخانه برگزار گردید ااز 9 نفربرگزیده ، پنج نفر برگزیده کودک1-پریا سادات ابراهیمی2-انیسه خسروی3-کیانوش کرم بیگی4-متین پیروندی 5-نیکو سهرابی و دربخش نوجوان مبینا عزیزاللهی  و در بخش بزرگسال مکتوب از افسانه طهماسبی و در بخش بزرگسال آنلاین منصوره محمدیان و محمد حاجیان تقدیر بعمل آمد. و همچنین از 48نفر شرکت کننده کودک در بخش نقاشی نیز با اهدای لوح تقدیر از جناب آقای مختارپور دبیر کل محترم نهاد کتابخانه های عمومی کشور و با اهدای کتاب کودک تقدیر و تشکر بعمل آمد.

در پایان مراسم کودکان شرکت کننده در جشنواره کتابخوانی رضوی به عضویت رایگان کتابخانه درآمدند.


برچسب‌ها: اختتاميه جشنواره رضوي كتابخانه اي, کتابخانه ی عمومی پیامبراعظم, ص اختتاميه,جشنواره,رضوي,كتابخانه,کتابخانه,عمومی,پیامبراعظم,...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : سه شنبه 21 شهريور 1396 ساعت: 21:10