برگزاری آئین اختتامیه هفتمین جشنواره رضوی در استان ایلام | بلاگ

برگزاری آئین اختتامیه هفتمین جشنواره رضوی در استان ایلام

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در استان ایلام با حضور جمعی از مسئولین استانی و تقدیر از برگزیدگان این جشنواره برگزار گردید.

این مراسم با خیرمقدم و خوش آمدگوئی مراد جلیلیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و ارائه گزارشی از برگزاری هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی توسط ایشان آغاز گردید و تقدیر از برگزیدگان استانی هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در بخش های کودک، نوجوان، انفرادی، خانوادگی، کتابدار، رسانه برتر و دستگاه‌ها و سازمان‌های مشارکت کننده، بخش اصلی این مراسم اختتامیه بود.

در این مراسم از برگزیدگان هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در حوزه کودک با 6برگزیده، بخش نوجوان3 برگزیده، بخش انفرادی جشنواره 9برگزیده استانی، بخش خانوادگی 8برگزیده، در بخش برگزیدگان ویژه کتابداران از 7کتابدار برتر در حوزه انفرادی و 2 خانواده کتابدار با اهداء لوح تقدیر، تندیس جشنواره و هدیه یادبود، تجلیل شد.

در این جشنواره از خانم حورا فرهادی در بخش کتابدار و خانواده کتابدار، خانم الهه نوری در بخش نوجوان، آقای رضا گویا و خانم سارینا میری، در بخش خانوادگی ، از کتابخانه عمومی پیامبراعظم (ص) برگزیده و تقدیر گردید.


برچسب‌ها: برگزاری آئین اختتامیه هفتمین جشنواره رضوی در استان...
نویسنده : بازدید : 37 تاريخ : چهارشنبه 18 مرداد 1396 ساعت: 6:47