همزمان با بیست و ششمین هفته کتاب در کشور تعداد دو هزار جلدکتاب در بین نمازگزاران توزیع شد.

ساخت وبلاگ
چکیده :  مسئول کتاب,خانه عمومی پیامبراعظم(ص) از اهدای کتاب, به مناسبت هفته, کتاب, و کتاب,خوانی در بین ن... با عنوان : همزمان با بیست و ششمین هفته کتاب در کشور تعداد دو هزار جلدکتاب در بین نمازگزاران توزیع شد. بخوانید :

 مسئول کتاب,خانه عمومی پیامبراعظم(ص) از اهدای کتاب, به مناسبت هفته, کتاب, و کتاب,خوانی در بین نماز گزاران در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) در شهر ایلام خبر داد.

مسئول کتاب,خانه عمومی پیامبراعظم(ص) با اشاره به رسالت کتاب,خانه های عمومی در گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی در بین عموم مردم و به ویژه نمازگزاران, از توزیع, کتاب دربین نماز گزاران نماز جمعه خبر داد.

خانم عباسی اظهار داشت: همزمان, با بیست, و ششمین, هفته, کتاب در کشور, تعداد, 2 هزار, جلد کتاب در نماز جمعه در بین نمازگزاران, توزیع, شده است.

وی با اشاره به توزیع, کتاب در آیین های عبادی – سیاسی نمازجمعه، تصریح کرد: تعداد, 2000 جلد کتاب در بین شرکت کنندگان در نمازجمعه شهرستان ایلام توزیع, شده است.

همچنین موضوعات کتاب های توزیع, شده را در بخش های دینی، مذهبی، فرهنگی و اعتقادی دانست و گفت: استقبال نمازگزاران, از توزیع, کتاب در محل برگزاری نماز جمعه بسیار پرشور و باشکوه بود.

 

کتابخانه عمومی پیامبر اعظم (ص)...
ما را در سایت کتابخانه عمومی پیامبر اعظم (ص) دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : يکشنبه 11 آذر 1397 ساعت: 5:05