اختتامیه هشتمین مسابقه کتابخوانی رضوی کتابخانه ای در کتابخانه عمومی پیامبراعظم(ص) برگزار گردید.

ساخت وبلاگ
چکیده : آیین اختتامیه, کتابخانه,, ای، هشتمین, جشنواره کتابخوانی, رضوی, در بیست وششمین گرامیداشت هفته ک... با عنوان : اختتامیه هشتمین مسابقه کتابخوانی رضوی کتابخانه ای در کتابخانه عمومی پیامبراعظم(ص) برگزار گردید. بخوانید :

آیین اختتامیه, کتابخانه,, ای، هشتمین, جشنواره کتابخوانی, رضوی, در بیست وششمین گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی,  با معرفی و اهدای جوایزی به برندگان این مسابقه, در کتابخانه,, عمومی, پیامبراعظم(ص) برگزار, شد.

گفتنی است، در این مراسم از 1 خانواده برگزیده، ۳ برگزیده بخش فردی بزرگسال، ۲ برگزیده نوجوان، تقدیر شد در بخش خانوادگی خانم حنا دشتی، در بخش بزرگسالان خانم زینب عباسی، شبنم رشیدی، مریم رمضانی و دربخش نوجوان سارینا دارابی، تینا کاظمی برگزیده  وبا حضور رییس اداره شهرستان با اهدای جوایز تجلیل شد.

جشنواره کتابخوانی, رضوی, از یک سو با تحرک و هدایت کتابداران سراسر کشور، مردم را به انس با کتاب و مطالعه دعوت می‌کنند و کتابخانه,,‌ها به عنوان پایگاه‌های ترویج و برگزار,ی این اقدام فرهنگی محسوب می‌شوند و از سوی دیگر آگاهی مردم نسبت به معارف اسلامی و به خصوص معارف رضوی, بیشتر می‌شود.

کتابخانه عمومی پیامبر اعظم (ص)...
ما را در سایت کتابخانه عمومی پیامبر اعظم (ص) دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : يکشنبه 11 آذر 1397 ساعت: 5:05